Naujienos

2018-02-22 10:02:36

Gerumo akcija Mažeikiuose

Šių metų sausio 12 dieną Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai surengė kasmetinę gerumo akciją Mažeikių Bendruomeninio pagalbos vaikams centro auklėtiniams. Šį kartą suorganizuotas apsilankymas Mažeikių ledo arenoje, kur vaikai mėgavosi slidinėjimo malonumais, taip pat gavo progą išbandyti savo taiklumą ir pašaudyti oriniais šautuvais į Mažeikių ledo arenoje įrengto tiro taikinius.

Sausio mėnesį suorganizuoti 3 apsilankymai Mažeikių fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gelmės“ baseine, kuriame net 6 vaikai įgijo plaukimo pagrindus.

Vasario 21 d. gerumo akcijos dalyviai apsilankė ir Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjmo tarnyboje, kurioje vaikams buvo suorganizuotas stalo teniso turnyras, kiek vėliau išdalintos atsiminimo dovanos. Apsilankymo metu vaikai išbandė ugniagesio gelbėtojo apsauginės aprangos patogumą, taip pat buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo darbo specifika, turima įranga, technika, o gerumo akciją vainikavo parodomasis ugniagesio gelbėtojo nusileidimas virve iš tarnybos mokomojo bokšto 4 aukšto.

Akcijos ciklo metu iš Mažeikių Bendruomeninio pagalbos vaikams centro aktyviai veiklai pavyko įtraukti 25 auklėtinius. Šią akciją inicijavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos IV pamainos vadas Gintaras Bučys, o ją išpildyti padėjo Mažeikių fizinės medicinos ir reabilitacijos centras „Gelmės“, Mažeikių ledo arena, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos IV pamainos ugniageisiai gelbėtojai ir adminsitracija.