Naujienos

2018-06-15 11:06:23

Susitikimas su Germanto progimnazijos moksleiviais

Birželio 11 d. Telšių apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistai  lankėsi  Germanto progimnazijoje. Susitikime dalyvavo  7-10 klasių moksleiviai.

Atsigaivinti norinčių vandens telkiniuose netrūksta, tačiau dažnai net nesusimąstoma, kokie pavojai sveikatai gali laukti vandenyje. Kad būtų išvengta nelaimių vandenyje, moksleiviams  pateikta išsami informacija, kaip saugiai elgtis maudantis. Atkreiptas moksleivių dėmesys, kad skęstantysis kabinasi už visko, ką tik apčiuopia, dažniausiai tai būna šalia plaukiantis žmogus.
Pademonstruota vaizdinė medžiaga, kaip išsilaisvinti iš skęstančiojo gniaužtų. Taip pat specialistai pasakojo apie galimas nelaimes iškylaujant  gamtoje, supažindino su meteorologinių reiškinių keliamais pavojais, pateikė patarimų, kaip elgtis, kad vasarą poilsiauti būtų ne tik smagu, bet ir saugu.

Visiems priminta, kad ištikus nelaimei būtina skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Tikimasi, kad moksleivių bendravimas su civilinės saugos darbuotojais, paskatins juos susimąstyti apie savo bei aplinkinių saugumą.