Naujienos

2018-06-22 03:06:42

Vasaros stovykla „Laiminga Diena“

Birželio 21 dieną  Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos specialistai kartu su Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos ir Lietuvos Raudonojo kryžiaus Telšių skyriaus atstovais lankėsi Telšių rajono savivaldybės Naujamiesčio mokyklos  vaikų vasaros stovykloje  „Laiminga diena“. Stovykloje dalyvavo 20 vaikų kartu su mokyklos mokytojais.

Kaip žinome, žmogus gyvena nuolatinių pavojų ir tragiškų įvykių apsuptyje. Norint jų išvengti arba nors kiek sumažinti jų kilimo tikimybę ir padarinius, reikia mokytis juos atpažinti, saugotis, nepasiduoti panikai, imtis atitinkamų veiksmų juos įveikiant. Todėl stovyklautojai buvo supažindinti su saugiu elgesiu miške, prie vandens ir vandenyje, žaibuojant, kilus audrai, grybaujant, įgėlus gyvatei, bitei ar širšei, ką daryti įsisiurbus erkei.

Suteikta metodinė pagalba pedagogams bei kitiems specialistams, besirūpinantiems saugiomis ir turiningomis vaikų vasaros atostogomis. Taip pat  stovyklautojai atnaujino žinias apie sveiką ir saugią gyvenseną.

Priminta, kad ištikus nelaimei būtina skambinti skubiuoju pagalbos telefonu 112.